ПРОТОКОЛИ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД 2017-2018 н.р. дивіться за посиланням  https://boromlya-vo.blogspot.com/p/blog-page_33.html

 

ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ

УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД 2016-2017 н.р. ЗАВЕРШИВСЯ

       Із  56  учнів-переможців  І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 15  (27 %) школярів нашого закладу стали переможцями  ІІ етапу.

       Переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із декількох навчальних предметів стали:

  • Сергієнко Дмитро (9 клас) із трьох: інформаційних технологій (І місце, вчитель Савочка А.І.), історії (І місце, вчитель Яреськовська О.А.), географії (І місце, вчитель Білоус С.М.);
  • Білик Ганна (11 клас) із трьох: історії (І місце, вчитель            Єсипенко А.В.), географії (ІІ місце, вчитель Білоус С.М.), біології (ІІІ місце, вчитель Крупеня А.Г.);
  • Солодка Єлізавета (8 клас) із двох: біології (І місце, вчитель     Билинка О.М.), географії (ІІІ місце, вчитель Білоус С.М.);
  • Беззубенко Віталій (7 клас) із двох: математики (ІІІ місце, вчитель Пиріг С.Г.), інформаційних технологій (ІІІ місце, вчитель Савочка А.І.);

       Переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з одного навчального предмету стали:

  • Басанець Євгенія (9 клас): українська мова та література (ІІІ місце, вчитель Колодяжна Л.А.);
  • Кириченко Альбіна (8 клас): математики  (І місце, вчитель            Пиріг С.Г.),
  • Охріменко Артем (10 клас): інформаційних технологій (ІІІ місце, вчитель Савочка А.І.);
  • Слепченко Анастасія (9 клас): біології (ІІІ місце, вчитель           Мачула Н.К.);
  • Скринька Валерія (8 клас): інформаційних технологій (ІІІ місце, вчитель Савочка А.І.).

       У розрізі навчальних закладів якість виступу учнівської команди Боромлянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ складає 6,6 %  відсотків від загальної кількості переможців. Серед навчально-виховних комплексів та сільських шкіл заклад зайняв І місце.

       Учасниками ІІІ етапу з навчальних предметів стануть учні-переможці      ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад,  а саме: Сергієнко Дмитро з історії (учитель Яреськовська О.А.), з географії (учитель Білоус С.М.), з інформаційних технологій (учитель Савочка А.І.). Кириченко Альбіна з математики (учитель Пиріг С.Г.), Солодка Єлізавета з біології (учитель  Билинка О.М.)

       Бажаємо юним інтелектуалам успіхів у навчанні та перемог!

А.Г.Крупеня, заступник директора з навчально-виховної роботи