Ліцензія на провадження освітньої діяльності

Статут закладу освіти

Структура та органи управління закладу

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами Боромлянський НВК, Гребениківська філія, Жигайлівська філія, Новгородська філія

Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти

Територія обслуговування (села Боромля; Новгородська філія - село Новгородське; Гребениківська фіілія - селаГребениківка, Набережне, Братське; Жигайлівська філія - село Жигайлівка)

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються в закладі освіти (1300 місць, навчається фактично 436 учнів).

Мова освітнього процесу - українська.

Наявність вакантних посад - немає.

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами).

Результати моніторингу якості освіти

Річний звіт про діяльність закладу освіти

Правила прийому до закладу освіти

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами (не забезпечені на належному рівні)

 

 

 


    ДОДАТОК1

    ДОДАТОК2

    ДОДАТОК3

    ДОДАТОК4


Про безоплатну передачу бюджетних установ та їх майна зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Боромлянської сільської об’єднаної територіальної громади.

   ДОДАТОК1

   ДОДАТОК2

 

 


БОРОМЛЯНСЬКИЙ  НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ  КОМПЛЕКС

«ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ  ШКОЛА  І-ІІІ  СТУПЕНІВ -

ДОШКІЛЬНИЙ  НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

08.06.2016

с. Боромля

№ 66

         

Про переведення учнів 9 класу

 

Керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту»,  Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України  від 27.08.2010 № 778, наказами Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 № 924/2769, Положенням про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, на підставі річного оцінювання, результатів державної підсумкової атестації учнів 9-го класу,  згідно рішення педагогічної ради  закладу (протокол від 08.06.2016   № 10)

НАКАЗУЮ:

  1. Перевести до 10 класу 28 учнів 9 класу, а саме:

1.

Банну Тетяну Юріївну,

2.

Бойко Вікторію Сергіївну,

3.

Близнюк  Катерину Олександрівну,

4.

Брюховецького Богдана  Сергійовича,

5.

Вовка Олександра Миколайовича,

6.

Євтєєва Віталія Володимировича,

7.

Єременко Галину Миколаївну,

8.

Запаску Марію Романівну,

9.

Зубка Дениса Олександровича ,

10.

Іншину Карину Миколаївну,

11.

Коваленка Євгена  Мирославовича,

12.

Коваль Юлію Андріївну,

13.

Мельник Яну Олександрівну,

14.

Мусієнко Тетяну Сергіївну,

15.

Охріменка  Артема Сергійовича,

16.

Петрушу Катерину Олександрівну,

17.

Полуляха Андрія Сергійовича,

18.

Різниченка  Віталія  Михайловича,

19.

Сапожнікову  Ольгу Олексіївну,

20.

Свічкаря  Віталія  Андрійовича,

21.

Скакун Софію Сергіївну,

22.

Скічко Діану Сергіївну,

23.

Сокруту Маргариту Олександрівну,

24.

Таценка Сергія  Романовича,

25.

Токаря  Богдана  В’ячеславовича,

26.

Троцьку  Валентину Василівну,

27.

Чернишова  Володимира  Олександровича,

28.

Шелемеха  Юрія  Олександровича.

2.   Вручити учням  9 класу свідоцтва про базову загальну середню освіту 09.06.2016 року на урочистих зборах.

3.   Колодяжній Л.А., класному керівнику 9  класу зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради…» та сформувати особові справи.

4.   Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Директор                                                                                                                                                  С.М. Білоус

 

НАКАЗ

 

26.05.2016

с. Боромля

№ 11

         

Про переведення учнів 1-8, 10 класів до наступного класу

 

Керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту»,  Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України  від 27.08.2010 № 778, наказами Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015     № 762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 № 924/2769, від 11.12.2000 № 579 «Про затвердження Положення  про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів», у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 17.03.2008  № 187,  на підставі річного оцінювання, результатів державної підсумкової атестації учнів 4-х класів,  згідно рішення педагогічної ради  закладу (протокол від 26.05.2016   № 8)

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Перевести до наступних класів таких учнів 1-8-х, 10-х класів:

1.1. З 1-А класу до 2-А класу 17 учнів, а саме:

Прізвище, ім’я, по батькові

1

Баньку  Максима Сергійовича

2

В’юнник  Яну Миколаївну

3

Вейбера Володимира Володимировича

4

Величко  Владиславу Ярославівну

5

Голєц Крістіну Ярославівну

6

Гуменюк Дарину Юріївну

7

Демедюк Анну Андріївну

8

Дериземлю Єлизавету Сергіївну

9

Дуду Даніла Вікторовича

10

Копаницю  Юлію Андріївну

11

Коржа Артема Романовича

12

Левченко Аллу Григорівну

13

Левченка Андрія Григоровича

14

Петренко Олександру Михайлівну

15

Пєшкову Валентину Олегівну

16

Пєшкову Ліку Олександрівну

17

Усатого Микиту Олександровича

 

1.2. З 1-Б класу до 2-Б класу 22 учні, а саме:

Прізвище, ім’я, по батькові

1

Білоконь Ольгу  Миколаївну

2

Воробей Анну Ярославівну

3

Гриценко Іванну Олександрівну

4

Гришину Вероніку Валеріївну

5

Житню Катерину Олександрівну

6

Зикову Богдану Юріївну

7

Іваніна Максима Сергійовича

8

Колеснік Анжеліку  Олексіївну

9

Колупаєву Олександру Сергіївну

10

Крупчана Максима Сергійовича

11

Лабецьку Каріну Миколаївну

12

Лабузову Ангеліну Сергіївну

13

Мирончука Дениса  Олександровича

14

Мозуль Камілу Олександрівну

15

Нечаєва Нікіту Павловича

16

Олифиренко Дениса Івановича

17

Приходька Олександра Сергійовича

18

Рудика Артема Миколайовича

19

Сергієнко Софію Володимирівну

20

Тарасюка Давіда Ігоровича

21

Чернецьку Анну Михайлівну

22

Швед Анастасію Данилівну

 

1.3. З 2 класу до 3 класу 32 учні, а саме:

Прізвище, ім’я, по батькові

1

Александрова Дениса Володимировича

2

Бабенко Каріну Юріївну

3

Баньку Нікіту Володимировича

4

Бей Софію Олександрівну

5

Білоусова Максима Андрійовича

6

Бичко Діану Володимирівну

7

Буйко Анну Олексіївну

8

Вакуліну Анастасію Павлівну

9

Голубєва Сергія Андрійовича

10

Горбарука Івана Миколайовича

11

Довженко Анастасію Олександрівну

12

Євтєєву Єлізавєту Володимирівну

13

Іванова Артема Сергійовича

14

Зубко Софію Володимирівну

15

Кас’яненка Андрія  Руслановича

16

Колісніченко Вікторію Павлівну

17

Колупаєву Ангеліну Сергіївну

18

Кравченко Ольгу Сергіївну

19

Крикуна  Станіслава  Володимировича

20

Кучмій Катерину Віталіївну

21

Лазебного  Максима Олександровича

22

Лобуренка Назара  Сергійовича

23

Луценко Дар’ю Сергіївну

24

Мороза  Станіслава  Руслановича

25

Невожай Софію Петрівну

26

Олифиренко Вікторію Іванівну

27

Орищенка Ростислава  Ігоровича

28

Савостян Софію  Олександрівну

29

Сапожнікову  Ірину  Андріївну

30

Собко Софію Петрівну

31

Цимбалюк Софію Андріївну

32

Шахову  Наталію  Дмитрівну

 

1.4. З  3  класу до 4  класу  34 учні, а саме:

Прізвище, ім’я, по батькові

1

Андамова  Вячеслава  Руслановича

2

Артюх Анжелу Віталіївну

3

Бея Івана  Івановича

4

Бількова Владислава Олександровича

5

Брюховецького Артьома Сергійовича

6

Букреєву Анну Юріївну

7

Бурлакова Дениса Станіславовича

8

Велієва Віктора Віталійовича

9

Влезька Андрія Андрійовича

10

В’юнник Анну Сергіївну

11

Величка Єгора Ярославовича

12

Гришина Сергія Валерійовича

13

Дордю Вікторію  Вікторівну

14

Зубко Дар’ю Олександрівну

15

Ігнатенка Олександра Івановича

16

Коваля Романа Віталійовича

17

Колісніченка Едуарда Павловича

18

Котенка Максима Олександровича

19

Кривенко Інну Володимирівну

20

Малієвську Марину Валеріївну

21

Мінаєву Ольгу Миколаївну

22

Мороз Каріну Русланівну

23

Орищенко Лейлу Михайлівну

24

Петренка Ростислава  Петровича

25

Садового  Данила Івановича

26

Сапожнікова Віктора Андрійовича

27

Сінельника Артема  Романовича

28

Слепченко Євгенію Артемівну

29

Смика  Артема Васильовича

30

Солодовника  Руслана Романовича

31

Тарануху  Олександра  Олеговича

32

Токар Анну Вячеславівну

33

Топчій Діану Сергіївну

34

Чигідіна Артема Михайловича

 

  1.  

 

Прізвище, ім’я, по батькові

1

Алєксандрова Сергія Сергійовича

2

Архіпова Вадима Валерійовича

3

Баран Крістіну Олександрівну

4

Білоконя Богдана Миколайовича

5

Бобаль Юлію Євгеніївну

6

Василенко Валерію Ігорівну

7

Гороха Станіслава Олександровича

8

Іванцеву Анну Іванівну

9

Кариха Антона Юрійовича

10

Кириченко Юліанну Володимирівну

11

Лазебного Віталія Олександровича

12

Лєбєдєва Арсена Миколайовича

13

Панічеву Софію Сергіївну

14

Полуляха Валерія Володимировича

15

Сумцова Богдана Олександровича

16

Тіщенко Наталію Володимирівну

17

Швед Вікторію Сергіївну

1.6. З 4-Б класу до  основної школи 5-Б класу 20 учнів, а саме:

 

Прізвище, ім’я, по батькові

1

Баглик Юлію Сергіївну

2

Бея Романа Івановича

3

Биченко Наталію Миколаївну

4

Близнюк Альону  Олександрівну

5

Вишньову Діану Дмитрівну

6

Воробей Єлізавету Ярославівну

7

Гонтаренко Ярослава Сергійовича

8

Гриненко Дар’ю Сергіївну

9

Гришину Валерію Валеріївну

10

Ігнатенко Владиславу Костянтинівну

11

Кас’яненко Каріну  Русланівну

12

Лисянського Олексія Миколайовича

13

Манжуру Вікторію Олександрівну

14

Перец Людмилу Василівну

15

Пирог Людмилу Русланівну

16

Саранчина Богдана Сергійовича

17

Світличну Валентину Євгенівну

18

Смородінову Оксану Володимирівну

19

Сумця Олексія Павловича

20

Яресько Івана Віталійовича

 

1.7. З 5 класу до 6  класу 18 учнів, а саме:

 

Прізвище, ім’я, по батькові

1

Александрову Крістіну Сергіївну

2

Власенка Андрія Васильовича

3

Волосяного Валерія Володимировича

4

Глушка  Володимира Володимировича

5

Гойденко Анну Олександрівну

6

Гонтаренко Наталію Олександрівну

7

Журбенка Івана Романовича

8

Заброду Анну Сергіївну

9

Конєва Максима Олександровича

10

Конєву Марину Олександрівну

11

Костіну Христину Євгенівну

12

Котлярову Ганну Ігорівну

13

Крупеню Яну Юріївну

14

Крюкова Максима Олеговича

15

Лаврика Сергія Сергійовича

16

Лисенка Владислава Віталійовича

17

Мезенцеву Надію  Василівну

18

Пятаченко Вікторію Сергіївну

19

Солодовника Ярослава Романовича

20

Стеценко Ольгу Володимирівну

21

Тущенко Сніжану Олександрівну

22

Тютюн Олександру Володимирівну

23

Хасанова Марселя  Ровшанбековича

24

Шаповала Віталія Олександровича

25

Швачку Аміну Василівну

 

1.8. З 6 до 7  класу 24 учні, а саме:

 

Прізвище, ім’я, по батькові

1

Беззубенка Віталія Павловича

2

Биченка Олександра Миколайовича

3

Близнюка Владислава Олександровича

4

Бову Діану Русланівну

5

Гонтаренка Єгора Сергійовича

6

Дордю Даніла Вікторовича

7

Ігнатенка Андрія Миколайовича

8

Колісніченка Станіслава Павловича

9

Кошеля Владислава Олексійовича

10

Лапіна Владислава Олеговича

11

Леонову Алесю Володимирівну

12

Лук’яніхіна Артема Євгенійовича

13

Мельник Оксану Олександрівну

14

Мінаєва Юрія Миколайовича

15

Пирог Діану Русланівну

16

Приходька Богдана Вікторовича

18

Різниченка Михайла Михайловича

17

Рудковську Аліну Романівну

19

Таценка Романа Романовича

20

Тимошенко Ольгу Олексіївну

21

Товстенко Євгенію Сергіївну

22

Шкрьобу Андрія Сергійовича

23

Шостака Дениса Дмитровича

24

Яреська  Ігоря  Юрійовича

 

1.10.  З 7 до 8 класу 22 учні, а саме:

Прізвище, ім’я, по батькові

1

Берест Юлію Володимирівну

2

Будьонного Владислава Юрійовича

3

Ванду Вікторію Віталіївну

4

Губар Дар’ю Володимирівну

5

Гришину Марину Валеріївну

6

Зубко Наталію  Миколаївну

7

Іванова Рената Руслановича

8

Кириченко Альбіну Володимирівну

9

Ковешнікову Наталію Андріївну

10

Кривенко Дмитра Олександровича

11

Липченко Олену Сергіївну

12

Резніка Віталія Володимировича

13

Різник Дар’ю Олександрівну

14

Пестрякову Владиславу Василівну

15

Свиридова Владислава Миколайовича

16

Скриньку Валерію Олександрівну

17

Солодку Єлізавету Олександрівну

18

Стеценка Юрія Володимировича

19

Таценка Олександра Романовича

20

Тущенка Володимира Володимировича

21

Тущенка Івана Володимировича

22

Шахову Вікторію  Дмитрівну

 

1.11. З 8 до 9 класу 25 учнів, а саме:

 

Прізвище, ім’я, по батькові

1

Архіпову Анастасію  Олександрівну

2

Архіпова Володимира Валерійовича

4

Баньку Катерину  Олександрівну

3

Басанець Євгенію Олександрівну

5

Биваліну Валентину В’ячеславівну

6

Буйка Андрія Олексійовича

7

В’юнник  Вікторію  Сергіївну

9

Вовк Наталію Миколаївну

8

Гуменюка  Ярослава Юрійовича

10

Ізюмову Тетяну Миколаївну

11

Лапка  Віталія Олександровича

12

Лисак  Ганну Володимирівну

13

Лисенко Вікторію Олександрівну

14

Лобуренко Даніелу Сергіївну

15

Перец  Наталію  Василівну

16

Пятаченко Наталію Сергіївну

17

Саранчину Вікторію Віталіївну

18

Сергієнка  Дмитра Володимировича

19

Сєрик  Тетяну Сергіївну

20