2015-2016 навчальний рік

Природничий напрямок

 

П.І.Б повністю

Клас

Результативність (рік, назва конкурсу, олімпіади, місце)

Де і коли оздоровлювався

1

Мінаєва

Ольга

Миколаївна

3

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Золотий колосок

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

2

Топчій

Діана

Сергіївна

3

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Золотий колосок

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

3

Коваль

Роман

Віталійович

3

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Золотий колосок

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

 

4

Більков

Владислав

Олександрович

3

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Золотий колосок

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

5

В'юнник

Анна

Сергіївна

3

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Срібний  колосок

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

6

Чигідін

Артем

Михайлович

3

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Срібний  колосок

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

7

Сінельник

Артем

Романович

3

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Срібний  колосок

 

8

Андамов

Вячеслав

Русланович

3

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Срібний  колосок

 

9

Смик

Артем

Васильович

3

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Срібний  колосок

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

10

Кривенко

Інна

Володимирівна

3

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Срібний  колосок

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

11

Панічева

Софія

Сергіївна

4-А

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Срібний  колосок

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

12

Кириченко

Юліанна

Володимирівна

4-А

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Срібний  колосок

 

13

Крупеня

Яна

Юріївна

5

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Срібний  колосок

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

14

Котлярова

Ганна

 Ігорівна

5

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Срібний  колосок

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

15

Швачка

Аміна

Сергіївна

5

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Срібний  колосок

 

16

Гойденко

Анна Олександрівна

5

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Срібний  колосок

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

17

Журбенко

Іван

Романович

5

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Срібний  колосок

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

18

Беззубенко

Віталій

Павлович

6

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Срібний  колосок

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

19

Приходько

 Богдан

Вікторович

5

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Срібний  колосок

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

20

Биченко

Олександр Миколайович

6

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Срібний  колосок

 

21

Товстенко

Євгенія

Сергіївна

6

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Срібний  колосок

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

22

Шостак

 Денис

Дмитрович

6

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Срібний  колосок

 

23

Гришина

Марина

Валеріївна

7

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Срібний  колосок

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

24

Басанець

Євгенія

Олександрівна

8

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії –ІІІ місце

 

25

Білик

Ганна Володимирівна

10

Всеукраїнська природознавча гра «Геліантус» – Диплом ІІ ступеня

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок весняний – 2015», Срібний  колосок

Районна хіміко-біологічна гра «Ерудит – 2015» – Найрезультативніший гравець

 

26

Яреськовська

Анжела Володимирівна

10

Всеукраїнська природознавча гра «Геліантус» – переможець шкільного рівня

 

 

27

Тіщенко

Олена

Володимирівна

10

Всеукраїнська природознавча гра «Геліантус» – переможець шкільного рівня

 

28

Приходько

Аліна

Олександрівна

10

Всеукраїнська природознавча гра «Геліантус» – грамота з хімії

 

29

Конельська

 Ірина

Юріївна

11

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії – ІІІ місце

 

30

Лисенко

Євген

Юрійович

11

Всеукраїнська природознавча гра «Геліантус» – Диплом ІІІ ступеня

 

 

 

Фізико-математичний напрямок

 

П.І.Б повністю

Клас

Результативність (рік, назва конкурсу, олімпіади, місце)

Де і коли оздоровлювався

1

Мінаєва

Ольга

Миколаївна

3

Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», добрий результат

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

2

Іванцева 

Анна

Іванівна

4-А

Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», добрий результат

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

3

Воробей

Єлізавета Ярославівна

4-Б

Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», добрий результат

 

4

Беззубенко

Віталій

Павлович

6

Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», відмінний результат

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

5

Гришина

Марина

Валеріївна

7

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер», добрий результат

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

6

Кириченко Альбіна Володимирівна

7

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики – ІІ місце

Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», відмінний результат

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

7

 

Солодка

Валерія

Олександрівна

7

Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», відмінний результат

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

8

Сєрік

Тетяна

Сергіївна

8

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер», добрий результат

 

9

Сергієнко

Дмитро

Володимирович

8

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер», добрий результат

 

10

Охріменко Артем

Сергійович

9

Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня», добрий результат

 

 

 

Художньо-естетичний напрямок

 

П.І.Б. повністю

Клас

Результативність (рік, назва конкурсу, олімпіади, місце)

Де і коли оздоровлювався

1

Гришина

Валерія Валеріївна

4-Б

 

 

Конкурс гуморесок «Посміхніться, щиро, друзі»

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

2

Беззубенко

Віталій

Павлович

6

Районний конкурс початкового технічного моделювання – І місце (команда), Обласні змагання з початкового технічного моделювання – І місце (особиста першість)

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

3

Мінаєв

Юрій

Миколайович

6

Районний конкурс початкового технічного моделювання – І місце (команда)

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

4

Леонова

Алеся Володимирівна

6

Районний конкурс початкового технічного моделювання – ІІ місце (команда)

м. Лебедин, санаторій

5

Пирог

Діана

Русланівна

6

Районний конкурс початкового технічного моделювання – ІІ місце (команда)

 

6

Шкрьоба

Андрій

Сергійович

6

Районний конкурс «Замість ялинки зимовий букет» - І місце в номінації «Новорічний вінок»

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

7

 

Берест

Юлія

Володимирівна

7

Районний конкурс юних вокалістів «Співуча веселка» – І місце

 

8

Скринька Валерія Олександрівна

6

Районний конкурс «Чарівні барви   Сумщини» –   ІІ місце в номінації «вишивка»

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

9

Буйко

Андрій

Олексійович

8

Районний конкурс з гри на баяні «Не погасити пам’яті вогонь» – І місце

Районний конкурс з гри на баяні «Зірковий дощ» – ІІІ місце

Районний конкурс з гри на баяні на краще виконання твору сучасного автора – ІІІ місце

 

10

Охріменко Артем

Сергійович

9

Районний етап конкурсу «Юні художники Сумщини» – ІІІ місце

 

11

Тіщенко

Олена

Володимирівна

10

Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Молодь обирає   здоров'я» – ІІ місце (команда)

 

12

Приходько

Аліна

Олександрівна

10

Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Молодь обирає   здоров'я» – ІІ місце (команда)

 

13

Банько

Максим Григорович

10

Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Молодь обирає   здоров'я» – ІІ місце (команда)

 

14

Петренко

Наталія

Сергіївна

10

Районний конкурс «Чарівні барви Сумщини» в номінації «Бісероплетіння» – ІІІ місце

 

15

Курочка

Андрій

Миколайович

11

Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Молодь обирає   здоров'я» – ІІ місце (команда)

 

 

 

Суспільно-гуманітарний напрямок

 

П.І.Б. повністю

Клас

Результативність (рік, назва конкурсу, олімпіади, місце)

Де і коли оздоровлювався

1

Мінаєва

Ольга

Миколаївна

3

Всеукраїнська гра «Соняшник – 2015», диплом переможця

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

2

Топчій

Діана

Сергіївна

3

Районний тур сімейного конкурсу «Книга пам’яті мого роду» (керівник   Топчій С.В.)

 

3

Баглик

Юлія

Сергіївна

4-Б

Всеукраїнська гра «Соняшник – 2015», диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

4

Воробей

Єлізавета Ярославівна

4-Б

Всеукраїнська гра «Соняшник – 2015», диплом ІІ ступеня всеукраїнського рівня

 

5

Гришина

Валерія Валеріївна

4-Б

 

 

Всеукраїнська гра «Соняшник – 2015», диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

6

Сумець

Олексій

Павлович

4-Б

Всеукраїнська гра «Соняшник – 2015», диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Лебединсь-кий район, с. Бішкінь

7

Крупеня

Яна

Юріївна

5

Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова – 2015» – Диплом ІІІ ступеня

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

8

Лисенко

Владислав

Віталійович

5

Районний конкурс «Майстер української орфографії», 11 балів

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

9

Тютюн

Олександра

Володимирівна

5

Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова – 2015» – Диплом ІІІ ступеня

Всеукраїнська гра з англійської мови «Пазл», ІІІ місце, регіонального рівня

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

 

10

Мезенцева

Надія

Василівна

5

Всеукраїнська гра з англійської мови «Пазл», ІІІ місце, регіонального рівня

 

11

Лаврик

Сергій

Сергійович

5

Всеукраїнська гра з англійської мови «Пазл», ІІІ місце, регіонального рівня

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

12

Солодка

Валерія

Олександрівна

7

Районний конкурс юних майстрів художнього слова – І місце в номінації «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

13

Скринька Валерія Олександрівна

7

Районний конкурс «Майстер української орфографії», 11 балів

Районний етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – І місце

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

14

Шахова

 Вікторія Дмитрівна

7

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» – Срібний сертифікат

 

15

Білик

Ганна Володимирівна

10

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії – І місце

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії – ІІІ місце

Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова – 2015» – Диплом І ступеня

 

16

Яреськовська

Анжела Володимирівна

10

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії – ІІ місце

Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова – 2015» – Диплом І ступеня

 

17

Тіщенко

Олена

Володимирівна

10

Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова – 2015» – Диплом ІІ ступеня

 

18

Глущенко

Альона Віталіївна

10

Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова – 2015» – Диплом ІІ ступеня

 

19

Ніколекно

Вікторія

Вікторівна

11

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії –  І місце (учасник ІІІ етапу)

 

 

20

Касьяненко

Альона

Вячеславівна

11

Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова – 2015» – Диплом ІІІ ступеня

 

21

Приходько

Аріна

Олександрівна

11

Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова – 2015» – Диплом ІІІ ступеня

 

22

Левченко

Ганна

Олександрівна

11

Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова – 2015» – Диплом ІІІ ступеня

 

 

 

 

Спортивний напрямок

 

П.І.Б. повністю

Клас

Результативність (рік, назва конкурсу, олімпіади, місце)

Де і коли оздоровлювався

1

Журбенко

Іван

Романович

5

Районні змагання з шахів, 3 місце

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

2

Лапін Владислав Олегович

6

Чемпіонат області із швидких сучасних шашок – ІІІ місце

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

3

Товстенко

Євгенія

Сергіївна

6

Зональні змагання фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» ІІІ місце (команда)

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

4

Дордя

Даніл

Вікторович

6

Зональні змагання фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» ІІІ місце (команда)

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

5

Губар

Дарія

Володимирівна

7

Зональні змагання фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» ІІІ місце (команда)

 

6

Архіпов

Володимир

Валерійович

8

Обласні змагання з сучасних шашок – ІІ місце,

Відкрита першість шашок присвячена 70 річчю України від німецько-фашистських загарбників – І місце

Командна та особиста першість з шахів серед учнівських команд – І, ІІІ місце

 

7

 

Архіпова

Анастасія

Олександрівна

8

Зональні змагання фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» ІІІ місце (команда)

Пришкільний оздоровчий комплекс «Веселка»,  2015 рік

8

Сумець

Андрій

Павлович

8

Зональні змагання фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» ІІІ місце (команда)

 

9

Банька

Катерина

Олександрівна

8

Відкрита першість шашок присвячена 70 річчю України від німецько-фашистських загарбників – І місце

 

10

Полулях

Андрій

Сергійович

9

Районні змагання з волейболу на кубок Пригаріна – ІІІ місце (команда)

м. Одеса

11

Троцька

Валентина

Василівна

9

Зональні змагання фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» ІІІ місце (команда)

 

12

Євтєєв

Віталій

Володимирович

9

Зональні змагання фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» ІІІ місце (команда)

Відкрита першість ПД та Ю з пішохідного туризму – І місце (команда)

Районні змагання з волейболу на кубок ПД та  Ю – ІІІ місце (команда)

Районні змагання з волейболу на кубок Пригаріна – ІІІ місце (команда)

 

13

Приходько

Аліна

Олександрівна

10

Відкрита першість ПД та Ю з пішохідного туризму – І місце (команда)

Зональні змагання фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» ІІІ місце (команда)

м. Кирилівка, Азовське море

14

Глущенко

Альона Віталіївна

10

Зональні змагання фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» ІІІ місце (команда)

Районні змагання з легкої атлетики: біг 100 м – І місце; стрибки в довжину – І місце

 

15

Банько

Максим Григорович

10

Відкрита першість ПД та Ю з пішохідного туризму – І місце (команда)

 

 

16

Конельський

Вячеслав

Володимирович

10

Першість із шахів серед учнівських колективів загальноосвітніх та позашкільних закладів району – ІІІ місце (команда)

 

17

Михайлик

Ігор

Андрійоич

11

Районні змагання з волейболу на кубок Пригаріна – ІІІ місце (команда)

Районні змагання по футболу на кубок губернатора Тростянецького району – 1 загальнокомандне місце

 

18

Курочка

Андрій

Миколайович

11

Районні змагання з волейболу на кубок Пригаріна – ІІІ місце (команда)

Районні змагання по футболу на кубок губернатора Тростянецького району – 1 загальнокомандне місце

 

19

Решітник

Тетяна

Ігорівна

11

Відкрита першість ПД та Ю з пішохідного туризму – І місце (команда)

Районні змагання зі спортивного орієнтування «Перший пролісок» – І місце

Районні змагання з легкої атлетики – І місце

 

20

Шуйська

Ілона

Ігорівна

11

Обласні змагання з сучасних шашок – І місце,

Чемпіонат області із сучасних шашок – І місце,

Відкрита першість шашок присвячена 70 річчю України від німецько-фашистських загарбників – І місце

 

21

Лисенко

Євген

Юрійович

11

Районні змагання з шахів – ІІІ місце